Kantinediensten

Hieronder staan de kantinediensten.

Als u niet kunt op de datum waarop u ingepland staat, moet u zelf voor een vervanger zorgen. U kunt uw kantinedienst ook afkopen voor EUR. 35,00 per dienst. De personen die u hiervoor kunt benaderen zijn:

Als er om 20:15 nog niemand is komen tennissen, is het toegestaan om de kantinedienst te beëindigen.

Datum Tijd Voornaam Achternaam Telefoon
Vrijdag 24-05-2019 19:00-23:00 Noortje Pronk 06-28407026
Vrijdag 31-05-2019 19:00-23:00 Marieke Slot 0613477278
Vrijdag 07-06-2019 19:00-23:00 Robert Agenant 0625200056
Vrijdag 14-06-2019 19:00-23:00 Robert Agenant 0625200056
Vrijdag 21-06-2019 19:00-23:00 Boy Zomerdijk 06-52693891
Zaterdag 22-06-2019 09:00-13:00 Brenda Nolten 0226-423120
Zaterdag 22-06-2019 13:00-17:00 Margret Beemsterboer 06-21713631
Zaterdag 22-06-2019 13:00-17:00 Loek Stoop 0226-420322
Zaterdag 22-06-2019 17:00-21:00 Arjan Oord 0610892779
Zaterdag 22-06-2019 17:00-21:00 Lia Bruin 0226-422502
Zaterdag 22-06-2019 21:00-01:00 Marieke Hoedjes 0226-420346
Zaterdag 22-06-2019 21:00-01:00 Rob Bruin 0226-422909
Zondag 23-06-2019 09:00-13:00 Yvonne Duinmeijer 0226-420202
Zondag 23-06-2019 13:00-17:00 John Doodeman 0226-421788
Zondag 23-06-2019 13:00-17:00 Lida Dekker-Linting 06-44981101
Zondag 23-06-2019 17:00-21:00 Loes Boekel 0226-422296
Zondag 23-06-2019 17:00-21:00 Maikel van der Fluit 0226-420454
Zondag 23-06-2019 21:00-01:00 Peter Koppes 0226-422493
Zondag 23-06-2019 21:00-01:00 Claudy Bruin 0226-421981
Maandag 24-06-2019 17:00-21:00 Els Bruin-Danenberg 0226-421981
Maandag 24-06-2019 17:00-21:00 Ben van der Flier 06-10406134
Maandag 24-06-2019 21:00-01:00 Marijke Houtenbos 0226-421301
Maandag 24-06-2019 21:00-01:00 Frank Dekker 0226-420347
Dinsdag 25-06-2019 17:00-21:00 Kelly Molenaar 06-20487448
Dinsdag 25-06-2019 17:00-21:00 Sander Bes 06-51280727
Dinsdag 25-06-2019 21:00-01:00 Dirk Bruin 06-53937687
Dinsdag 25-06-2019 21:00-01:00 Tamara Molenaar 06-41710796
Woensdag 26-06-2019 17:00-21:00 Nicolle Schuyt 0620725612
Woensdag 26-06-2019 17:00-21:00 Lotte van Balgooy 0683700164
Woensdag 26-06-2019 21:00-01:00 Bram Schuyt 0226-421705
Woensdag 26-06-2019 21:00-01:00 Marit Tesselaar 0226-423860
Donderdag 27-06-2019 17:00-21:00 Lotte van Balgooy 0683700164
Donderdag 27-06-2019 17:00-21:00 Nicolle Schuyt 0620725612
Donderdag 27-06-2019 21:00-01:00 Maartje Zwaan 0621394553
Donderdag 27-06-2019 21:00-01:00 Sanne Mosch
Vrijdag 28-06-2019 17:00-21:00 Ton Bes 0226-421947
Vrijdag 28-06-2019 17:00-21:00 Kelly Bruin 0226-423485
Vrijdag 28-06-2019 21:00-01:00 Ronald Bakker 06-30243415
Vrijdag 28-06-2019 21:00-01:00 Wilfred Bruin 0226-423138
Zaterdag 29-06-2019 09:00-13:00 Brenda Nolten 0226-423120
Zaterdag 29-06-2019 13:00-17:00 Ron Moormann 06-15968582
Zaterdag 29-06-2019 13:00-17:00 Monique van Dijk
Zaterdag 29-06-2019 17:00-21:00 Nicoline Strijbis 0226-321141
Zaterdag 29-06-2019 17:00-21:00 Jacobien Dapper 0226-421443
Zaterdag 29-06-2019 21:00-01:00 Rick van Herk 0646890355
Zaterdag 29-06-2019 21:00-01:00 Dennis Bekker 0226-423450
Zondag 30-06-2019 09:00-13:00 Nel Pater 0226-423394
Zondag 30-06-2019 13:00-17:00 Anita van der Gulik 0226422586
Zondag 30-06-2019 13:00-17:00 Birgit Duineveld-Dietze 0226-423183
Zondag 30-06-2019 17:00-21:00 Angelique Boekhorst 0620226620
Zondag 30-06-2019 17:00-21:00 Duncan Zut 0226-421127
Zondag 30-06-2019 21:00-01:00 Shirley Molenaar 06-15934080
Zondag 30-06-2019 21:00-01:00 Cees Smit 0226-422228
Vrijdag 05-07-2019 19:00-23:00 Jacqueline Smal 0226-422795
Vrijdag 12-07-2019 19:00-23:00 Eva Broxterman 0620622683
Vrijdag 19-07-2019 19:00-23:00 Eva Broxterman 0620622683
Vrijdag 26-07-2019 19:00-23:00 Jacqueline Smal 0226-422795


Agenda

Inloggen